Flossamatta, Sverige 1930-40-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTA, flossa, Sverige 1930-40-tal, dekor av stiliserade båtar och bårder i brunt, gult och ljusgrönt mot ljusbeige botten, 336 x 240 cm

Smärre slitage

710093

2019-12-12