Terrin tenn

Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn
Terrin tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TERRIN, tenn, 1900-talets första hälft, lock med ymnighetshorn, hänklar, stämplad HS GAB Svenskt Tenn, höjd ca 22 cm

Smörre repor, buckla, smuts inuti, beläggningar,

710099

2019-12-05