Pierre Forssell bordslampa

Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa
Pierre Forssell bordslampa

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PIERRE FORSELL, bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, Skultuna, modell 121, cylindrisk med genombruten dekor, höjd ca 40 cm

Smärre slitage, repor och fläckar

710110

2019-12-06