Pierre Forsell vas

Pierre Forsell vas
Pierre Forsell vas
Pierre Forsell vas
Pierre Forsell vas
Pierre Forsell vas
Pierre Forsell vas
Pierre Forsell vas
Pierre Forsell vas

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIERRE FORSELL, vas, 1900-talets andra hälft, Skultuna, mässing, dekor i form av krona, höjd ca 24 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, fläcka roch repor. En spets något böjd

710112

2019-12-06