Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIERRE FORSELL, vas, 1900-talets andra hälft, Skultuna, mässing, dekor i form av krona, höjd ca 24 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, fläcka roch repor. En spets något böjd
710112
2019-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner