Skrivbord 1900-talets mitt

Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak och bonad bok, infällda draghandtag i annat träslag, dörr samt två lådor i sarg, benavslut i form av knoppar, märkt undertill med siffrorna "48406" höjd ca 75, 160x76 cm, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, rispor, fläckar, märken.

710121

2019-12-03