Skrivbord 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak och bonad bok, infällda draghandtag i annat träslag, dörr samt två lådor i sarg, benavslut i form av knoppar, märkt undertill med siffrorna "48406" höjd ca 75, 160x76 cm, Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Bruksslitage, rispor, fläckar, märken.
710121
2019-12-03