Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstand, harpälsglasyr i brunt, signerad R SWEDEN CHS SYA, höjd ca 29 cm
Smärre slitage, tillverkningsdefekter
710126
2019-12-03