Carl-Harry Stålhane vas

Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstand, harpälsglasyr i brunt, signerad R SWEDEN CHS SYA, höjd ca 29 cm

Smärre slitage, tillverkningsdefekter

710126

2019-12-03