Taburetter, gustaviansk stil

Taburetter, gustaviansk stil
Taburetter, gustaviansk stil
Taburetter, gustaviansk stil
Taburetter, gustaviansk stil
Taburetter, gustaviansk stil
Taburetter, gustaviansk stil
Taburetter, gustaviansk stil
Taburetter, gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, ett par,gustaviansk stil, slutet av 1800-talet, höjd 45, 37x45 cm

Bruksslitage

710144

2019-12-05