Louis Poulsen taklampor

Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor
Louis Poulsen taklampor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM WOHLERT, taklampor 1 par, Satellit, Louis Poulsen, matt opalglas, höjd ca 43, diameter 40 cm

Smärre slitage, takkopp saknas, den andra takkopp skadad, mindre nagg

710170

2019-12-03