Sven Jonson oljemålning

Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): "Tidig morgon", signerad Sven Jonson, olja på duk, ca 22x27 cm

710194

2019-12-03