Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PENNHÅLLARE, silver, Osmanska riket, sultan Abd Al-HAMID II, omkring 1876-1909, delvis förgylld, längd ca 24,5 cm, total vikt ca 317g
SMärre slitage
710196
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här