Ilja Schewelov oljemålning

Ilja Schewelov oljemålning
Ilja Schewelov oljemålning
Ilja Schewelov oljemålning
Ilja Schewelov oljemålning
Ilja Schewelov oljemålning
Ilja Schewelov oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILJA SCHEWELOV, Motiv med kvinna, signerad samt daterad 1946, olja på duk, ca 42x33,5 cm

710205

2019-12-05