Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARLSKRONA LAMPFABRIK, ljuslyktor, 1-par, 1900-talets slut, mässing samt kupor i rökfärgat glas, höjd ca 33 cm
Smärre slitage
710221
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här