Läslampor 1-par
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LÄSLAMPOR, 1-par, slutet av 1900-talet, etikettmärkta Scan Gifts, Norge, stomme i mässing samt skärmar i grönfärgat glas, höjd ca 23 cm
Mikronagg vid insidan på en av skärmarna, EJ funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
710224
2019-12-05