Läslampor 1-par

Läslampor 1-par
Läslampor 1-par
Läslampor 1-par
Läslampor 1-par
Läslampor 1-par
Läslampor 1-par
Läslampor 1-par
Läslampor 1-par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÄSLAMPOR, 1-par, slutet av 1900-talet, etikettmärkta Scan Gifts, Norge, stomme i mässing samt skärmar i grönfärgat glas, höjd ca 23 cm

Mikronagg vid insidan på en av skärmarna, EJ funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

710224

2019-12-05