Severin Hansen soffbord

Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord
Severin Hansen soffbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEVERIN HANSEN, soffbord, kakel av Nils Thorsson, "Baca mönster", Royal Copenhagen, höjd ca 50 cm, 70x45 cm

Smärre slitage, repor, fläckar

710227

2019-12-11