Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
EVA JANCKE-BJÖRK, lockurna, Bo Fajans, glaserad i krackelerad glasyr med dekor i blått av fiskar och sjöväxter, höjd ca 49 cm
Smärre slitage
710232
2019-12-11