Thonet Stol 221

Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221
Thonet Stol 221

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THONET, "221", tidigt 1900-tal, stol, böjträ samt rottingsits, sitthöjd ca 45 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

710234

2019-12-05