Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD / BORD, 1980/1990-tal, massiv glasskiva uppburen av antikiserande kolonner av kolmårdsmarmor, höjd ca 52 samt 220x45 cm

Slitage

710243

2019-12-03