Piedestal majolika

Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika
Piedestal majolika

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bemålat trä i marmorimitation, höjd ca 87 cm

Zustandsbeschreibung

Torrspricka samt bruksslitage

710247

2019-12-05