Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bemålat trä i marmorimitation, höjd ca 87 cm
Zustandsbeschreibung
Torrspricka samt bruksslitage
710247
2019-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner