Tallrikar Famille Verte

Tallrikar Famille Verte
Tallrikar Famille Verte
Tallrikar Famille Verte
Tallrikar Famille Verte
Tallrikar Famille Verte
Tallrikar Famille Verte

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TALLRIKAR, 1 par, 1700-tal, Famille Verte, diameter 22 cm

Några nagg och glasyrboerfall längs kanter

710253

2019-12-14