Sänggavlar tidigt 1900-tal

Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal
Sänggavlar tidigt 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGGAVLAR, tidigt 1900-tal, K.M. Lundberg Stockholm, bemålat järn och mässing, längd ca 187, bredd ca 94, höjd ca 152 cm

Bruksslitage, färgbortfall

710259

2019-12-05