Peter Hvidt & Orla Mölgaard fåtölj

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD, fåtölj, 1900-talets mitt, Danmark, tillverkad av France & Daverkosen, teak, rygg i flätad rotting, stoppad dyna i grå textil, sitthöjd ca 42, höjd 84 cm

Skador: Rotting med skador, torrt skum

710260

2019-12-12