Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 500 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): porträtt av sittande man, signerad G Pauli, olja på pannå, mått ca 55x38 cm
710261
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här