Urban Ström

Urban Ström
Urban Ström
Urban Ström
Urban Ström
Urban Ström
Urban Ström

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URBAN STRÖM (samtida), "Skonare", väggobjekt, signerad och daterad -85, halvmodell, tenn på trä, längd ca 66 cm

710312

2019-12-03