Stearinljusstakar 1 par "Karlskronalyktan"
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLSKRONA LAMPFABRIK, stearinljusstakar, 1 par, "Karlskronalyktan", mässing med kupor i tonat glas, total höjd 32,5 cm.
Sedvanligt slitage, mindre kantnagg. Flisor på kupornas nederkant, ej synliga när kuporna är monterad.
710315
2019-12-14