Stearinljusstakar 1 par "Karlskronalyktan"

Stearinljusstakar 1 par
Stearinljusstakar 1 par
Stearinljusstakar 1 par
Stearinljusstakar 1 par
Stearinljusstakar 1 par
Stearinljusstakar 1 par

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

KARLSKRONA LAMPFABRIK, stearinljusstakar, 1 par, "Karlskronalyktan", mässing med kupor i tonat glas, total höjd 32,5 cm.

Sedvanligt slitage, mindre kantnagg. Flisor på kupornas nederkant, ej synliga när kuporna är monterad.

710315

2019-12-14