Alfred Bergström oljemålning

Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Vänernmotiv, olja på duk, osignerad, a tergo med sterbhusstämpel, ca 89x116 cm

Smärre krackeleringar

710325

2019-12-06