Damskrivbord och pall

Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall
Damskrivbord och pall

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMSKRIVBORD och PALL, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanérade i valnöt, beslag i mässing, skrivbord med uppsats med lådor, skrivbordets höjd ca 96 / 76, 88x64 cm

Slitage och skador, brännmärken, dekorbortfall, nyckel saknas

710343

2019-12-06