Damskrivbord och pall
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAMSKRIVBORD och PALL, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanérade i valnöt, beslag i mässing, skrivbord med uppsats med lådor, skrivbordets höjd ca 96 / 76, 88x64 cm
Slitage och skador, brännmärken, dekorbortfall, nyckel saknas
710343
2019-12-06