Hänge samt örhängen silver bergkristall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver och bergkristall, hänget Steen & Laine, Åbo 1976, örhängen stämplade "Alton", hängets höjd ca 5 cm, örhängens höjd ca 3 cm, total vikt 14 g

Bruksslitage.

710345

2019-12-14