Ram i rokokostil

Ram i rokokostil
Ram i rokokostil
Ram i rokokostil
Ram i rokokostil
Ram i rokokostil
Ram i rokokostil
Ram i rokokostil
Ram i rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, rokokostil, med litografiskt tryck efter Vilhelm Sjölander, ramens innermått ca 51x63 cm

Skador

710359

2019-12-06