Mortel i marmor

Mortel i marmor
Mortel i marmor
Mortel i marmor
Mortel i marmor
Mortel i marmor
Mortel i marmor
Mortel i marmor
Mortel i marmor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL med pistill, marmor, 1900-talets först hälft, hjd ca 15, diamater ca 19 cm

Bruksslitage

710360

2019-12-05