Dan Wolgers ljusstake

Dan Wolgers ljusstake
Dan Wolgers ljusstake
Dan Wolgers ljusstake
Dan Wolgers ljusstake
Dan Wolgers ljusstake
Dan Wolgers ljusstake
Dan Wolgers ljusstake
Dan Wolgers ljusstake

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAN WOLGERS (Född 1955): Ljusstake, aluminum, roterande elmotor, signerad och daterad Dan Wolgers 2003, A.P, höjd 10 cm, originaletui

710368

2019-12-08