Dan Wolgers ring

Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring
Dan Wolgers ring

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAN WOLGERS (Född 1955): Ring, metall, i form av magnet, monogramsignerad DW, limiterad upplaga om 50 ex, numrerad i originaletui 3/50, ringmått ca 18 cm

710371

2019-12-08