Nygårds affisch Marilyn Monroe
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEIF-ERIK NYGÅRDS (född 1939): Marilyn Monroe, signerad med röd tusch "Norma Jane Baker photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, june 27th 1962 Leif-Erik Nygårds", offsettryck, ca 50x70 cm
Oramad, veck och ytskador,
710373
2019-12-05