Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BREAKFAST TABLE, ek, England, 1900-tal, fällbar skiva, tredelad pelarfot, höjd ca 73, 135x107 cm
Slitage
710389
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här