Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): komposition, signerad samt numrerad, 225/285, färglitografi, blindstämpel Mourlot, ca 56x48 cm

Ej examinerad ur ram

710424

2019-12-05