Lennart Jiorlow färglitografi

Lennart Jiorlow färglitografi
Lennart Jiorlow färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Kyparen, signerad L Jirlow, 168/225, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 39x51 cm

Ej examinerad ur ram

710427

2019-12-05