Alfred Brunel de Neuville

Alfred Brunel de Neuville
Alfred Brunel de Neuville
Alfred Brunel de Neuville
Alfred Brunel de Neuville
Alfred Brunel de Neuville
Alfred Brunel de Neuville

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ALFRED BRUNEL DE NEUVILLE (1852-1941): tillskriven, Stilleben med fikon, signerad AB Paris 1880 6 aug, olja på duk, ca 23,5x31 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre dukskador

710432

2019-12-05