Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALFRED BRUNEL DE NEUVILLE (1852-1941): tillskriven, Stilleben med fikon, signerad AB Paris 1880 6 aug, olja på duk, ca 23,5x31 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre dukskador
710432
2019-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner