Paul Larson Halvhornskniv
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAUL LARSSON, halvhornskniv, Järpbyn, monogramsignerad P.L, skaft i graverat horn, blad i stål, märkt EAB, slida i graverad horn samt läder, längd ca 24,5 cm
Ingår i temaauktion "Duodji"
Visst slitage kring blad
710441
2019-12-30