Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KINA, 5 delar, porslin, 1700-tal, kopp med fat höjd 5,5 cm, kanna 12,5 cm, tallrik dimater 23 cm, assiett diameter 16 cm, mindre hexagonalt fat diameter 11 cm
Nagg
710444
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här