Gungstol omkring 1900
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
THONET, gungstol, omkring 1900, etikettmärkt Thonet Wien, betsad stomme i böjträ, rygg och sits med klädsel i rotting
Kuntoraportti
Slitage och skador
710448
Päivämäärä:
2019-12-05