Sekretär 1700-tal

Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, senbarock, fanerad i valnöt, höjd 101, 103x55 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, lagningar, sprickor, senare lås

710470

2019-12-06