Nils & Kajsa Strinning hyllsektioner String
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hyllsektioner, string, 3 hyllplan 39x20 cm, 7 hyllplan 78x20 cm, 2 hyllplan 58x20 cm, 2 hyllplan 78x30 cm, 4 gavlar höjd 51 cm och 4 gavlar höjd 76 cm
Slitage, repor, märken
710484
2019-12-11