Nils & Kajsa Strinning hyllsektioner String

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hyllsektioner, string, 3 hyllplan 39x20 cm, 7 hyllplan 78x20 cm, 2 hyllplan 58x20 cm, 2 hyllplan 78x30 cm, 4 gavlar höjd 51 cm och 4 gavlar höjd 76 cm

Slitage, repor, märken

710484

2019-12-11