Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, massiv mahogny, läderklädda steg, höjd ca 44 resp. 71 cm
Slitage, fläckar repor och ytskador
710491
2019-12-05