Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, massiv mahogny, läderklädda steg, höjd ca 44 resp. 71 cm

Slitage, fläckar repor och ytskador

710491

2019-12-05