Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben med citron, signerad och daterad Ollers 1951, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 39x46 cm
710516
2019-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här