Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben med citron, signerad och daterad Ollers 1951, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 39x46 cm

710516

2019-12-06