François Bret oljemålning

François Bret oljemålning
François Bret oljemålning
François Bret oljemålning
François Bret oljemålning
François Bret oljemålning
François Bret oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANÇOIS BRET (1918-2004): Fransk by, signerad, olja på duk, ca 65x81 cm

Krackeleringar

710518

2019-12-05