Tekanna Kina 1700-tal
Valmis
2019-12-05
710521
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TEKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, lock och liv med"bianco sopra bianco", höjd 14 cm
Lagningar, stjärnspricka