Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Beluch, heratimönster, ca 353x205 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, ställvis hårdare/trampveck, reducerade kortsidor, mindre lagningar

710523

2019-12-06