Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Beluch, heratimönster, ca 353x205 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ställvis hårdare/trampveck, reducerade kortsidor, mindre lagningar
710523
2019-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner