Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DAMSKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i teak, med 2 lådor i sargen, höjd ca 70 cm, yttermått ca 81x41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fläckar.

710525

2019-12-05