Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DAMSKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i teak, med 2 lådor i sargen, höjd ca 70 cm, yttermått ca 81x41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fläckar.
710525
2019-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner