Bruno Mathsson Ingrid
Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BRUNO MATHSSON, 1-par fåtöljer "Ingrid", hög modell, för DUX, stomme i betsad bok, rödbrun skinnklädsel, plymåer med DUX-canvas, sitthöjd ca 39, rygghöjd ca 88 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor, en läderrem med bristning
710530
2019-12-05